Лоток під інструменти для драбини Colombo (VAS001)
- В наявності
- Код: 930889
449 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний лоток під інструменти для драбини Colombo (VAS001) дозволяє під час роботи на драбині мати під рукою необхідний інструмент. Розміри 33 х 26,5 х 9,5 см.
Особливості:
- Закріплення лотку для інструменту на драбині не вимагає багато сил і часу.
- Лоток має гнізда і отвори для інструменту.
- Виготовлений з міцного пластику, який практичний і простий у догляді.
- Наявність лотку для інструментів дозволяє підвищити зручність роботи на висоті.
- Форма з'єднувальних частин забезпечує міцну фіксацію лотку на драбині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186035608 |
| Артикул | 930889 |
| Вага | 0,45 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри: 33 х 26,5 х 9,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальне навантаження | 5,1 кг кг |
| Тип | Драбини |
| Колір | Blue |
- Ціна: 449 ₴


