Сушарка для білизни Gimi Alablock (153373)
- Немає в наявності
- Код: 928560
600 ₴

Сушарка для білизни Gimi Alablock це високоякісний 100% італійський продукт! Особливість Gimi Alablock в тому, що вона адаптована для використання у ванній кімнаті безпосередньо над ванною. Сушарка має надійну конструкцію та невелику вагу. Не зважаючи на свої невеликі розміри, вона має робочу поверхню до 10 метрів та витримує навантаження до 10 кг.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Опорні ніжки обладнані пластиковим захистом, завдяки якому використання конструкції безпечне по відношенню до поверхні ванни, стіни або підлоги. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни Gimi Alablock стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Технічні характеристики:
- Тип: підлогова.
- Робоча довжина поверхні: 10 м.
- Максимальне навантаження: 10 кг.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 67 х 8 х 141 см.
- Розміри (у складеному вигляді): 67х 5,5 х 71 см.
- Кількість робочих стрижнів/трубок: 16 шт.
- Вага: 1,7 кг.
- Матеріал каркасу: сталь з антикорозійним покриттям (покрита епоксидним порошком).
- Колір: білий.
- Призначення: для сушіння білизни в домашніх умовах.
-
Особливості конструкції:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розкладна конструкція дозволяє збільшити робочу поверхню до 10 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття епоксидним порошком.
- Для запобігання небажаним подряпинам, кутові частини виробу обладнані пластиковим захистом.
- Захист від випадкового закриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8001244100602 |
| Артикул | 928560 |
| Вага в упаковці | 1,9 кг |
| Габарити упаковки | 69 х 8 х 74 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Легко складається, ідеально підходить для ванних кімнат. <br /> Із захистом від подряпин та захисними куточками |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 16 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 10 м |
| Розміри | 67 х 8 х 141 см |
| Розміри у складеному вигляді | 67х 5,5 х 71 см |
| Тип | Підлогові |
- Ціна: 600 ₴



