Стіл туристичний Easy Camp Angers Grey (670200)
- Немає в наявності
- Код: 928357
798 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388023186 |
| Артикул | 928357 |
| Вага (кг) | 0,9 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 6 x 46 x 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 29 x 42 x 15 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 798 ₴

