Стілець Easy Camp Capella Coral Red (420052)
- Немає в наявності
- Код: 928342
1 824 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388086105 |
| Артикул | 928342 |
| Вага (кг) | 4,4 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 60,5 x 9,5 x 109 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Coral Red |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 60,5 x 62 x 115 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 824 ₴
