Валіза CarryOn Transport (M) Blue Jeans (502408)
- Немає в наявності
- Код: 927195
4 050 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarryOn |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8717253524086 |
| Артикул | 927195 |
| Вага в упаковці | 3,8 кг |
| Габарити | 67,5 х 46,5 x 26,5см |
| Габарити упаковки | 70x 50 x 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue Jeans |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Об'єм, л | 65 |
| Особливості | На 4 колесах<br/> З кодовим замком |
| Розмір | Середній (51 - 89 л) |
- Ціна: 4 050 ₴









