Мікроскоп Optima Spectator 40x-400x (A11.1324 MB-Spe 01-302A)
- Немає в наявності
- Код: 926643
3 978 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вага | 1.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4820234480098 |
| Артикул | 926643 |
| Вага в упаковці | 2,4 кг |
| Тип | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 34 х 23 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Живлення | Батарейки 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х — 400х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Клас | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоводителем з мікрометричними супортами та ноніусом |
| Призначення | Професійний, навчальний |
| Підсвітка | Світлодіодне (світлом, що проходить) |
| Розмір | 300 х 160 х 115 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Грубе Тонке |
- Ціна: 3 978 ₴






