Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 (1551156)
- Немає в наявності
- Код: 914665
8 940 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56, що володіє чудовою світлосилою, особливо добре підходить для спостережень за природою. Завдяки призмам BAK4 та оптиці з повним багатошаровим просвітленням лінз, бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 забезпечує ясне та чітке висококонтрастне зображення навіть у найважчих умовах освітленості. Протиковзне ергономічне гумове покриття забезпечує чітку і надійну фіксацію бінокля в руках навіть у несприятливих погодних умовах.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi coated).
- Призми: BAK4.
- Фокусування: центральним колесом.
- Корпус: гумовий.
- Наглазники типу Fold Down, що складаються.
- Можливість кріплення штативу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922141930 |
| Артикул | 914665 |
| Вага | 1100 г кг |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 200 х 70 x 203 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | Герметичний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 58 - 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5,09 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Black |
| Кратність наближення | 11х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 11 |
| Матеріал | 100% Polycarbonate |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 9 м |
| Оправи окулярів | Складані типа Fold Down |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 25.92 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінків | 24.82 |
- Ціна: 8 940 ₴






