Намет Outwell Cloud 3 Blue (111044)
- Немає в наявності
- Код: 928491
5 670 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388101037 |
| Артикул | 928491 |
| Габарити | 330 х 200 х 130 см |
| Габарити упаковки | 57 x 20 x 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 / Ø8,5 мм |
| Колір | Blue |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | Тримісні |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 5 670 ₴









