Сушарка для білизни підлогова Gimi Top (155149)
- Немає в наявності
- Код: 928456
840 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Gimi Top (155149) - високоякісний італійський продукт! Компактна сушарка з великою робочою поверхнею до 20 м. Розкладні секції сушарки між собою схрещуються та надають зручну поверхню для сушіння джемперів, верхнього одягу. Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Ніжки сушарки обладнані захистом, які запобігають дряпанню підлогових покриттів та потраплянню вологи. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни Gimi Top стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості конструкції:
- Виробництво та складання моделі Gimi Top здійснюється безпосередньо в Італії.
- Сталеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8001244108639 |
| Артикул | 928456 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розкладні бічні секції, що не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам<br /> Із захистом від подряпин |
| Колір | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 22 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 199 х 55 х 93 см |
| Розміри у складеному вигляді | 129 х 55 х 5 см |
| Тип | Підлогові |
- Ціна: 840 ₴

