Стіл кемпінговий Easy Camp Blain Brown (540017)
- Немає в наявності
- Код: 928354
1 680 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388077929 |
| Артикул | 928354 |
| Вага (кг) | 3,3 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 60 x 45 x 6,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Brown |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 60 x 90 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 680 ₴

