Стілець кемпінговий Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044)
- Немає в наявності
- Код: 928350
750 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний складаний стілець Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044) ідеально відповідає лінійці наметів датського виробника, так що Ви зможете підібрати все в одному стилі для відпочинку в кемпінгу. Міцний та зручний, у підлокітнику є тримач для пляшки, а сама конструкція складається та розкладається за лічені секунди.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Сітчастий підсклянник.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг
- Висота сидіння - 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388079961 |
| Артикул | 928350 |
| Вага (кг) | 2,3 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 15 x 15 x 84 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Night Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 87 x 50 x 88 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 750 ₴

