Спальний мішок Outwell Contour Reversible/+2°C Midnight Black Right (230300)
- Немає в наявності
- Код: 928322
2 070 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103680 |
| Артикул | 928322 |
| Блискавка | Права |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 x 22 x 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Midnight Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +2°C |
| Наповнювач | Isofill (100% полиэстер) |
| Розміри | 220 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 2 070 ₴







