Стілець туристичний Highlander Minus One Chair Blue (FUR091-BL)
- Немає в наявності
- Код: 927875
2 508 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358041229 |
| Артикул | 927875 |
| Вага (кг) | 0,9 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 30 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 66 х 50 х 50 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 2 508 ₴

