Валіза CarryOn Steward (L) Black (502324)
- Немає в наявності
- Код: 927744
5 100 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarryOn |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8717253523249 |
| Артикул | 927744 |
| Вага в упаковці | 5,3 кг |
| Габарити | 75 x 53 x 30 см |
| Габарити упаковки | 77 x 55 x 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Об'єм, л | 100 |
| Особливості | На 4 колесах<br/> З кодовим замком |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
- Ціна: 5 100 ₴









