Намет Vango Stargrove II 450 Herbal (TEQSTARPOH09176)
- Немає в наявності
- Код: 928181
17 616 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519186602 |
| Артикул | 928181 |
| Габарити | 600 х 300 х 205 см |
| Габарити упаковки | 78 х 34 х 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Herbal |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Підлога | Polyethylene (полиэтилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 17 616 ₴









