Стілець кемпінговий Vango Malibu Granite Grey (CHQMALIBUG11Z06)
- Немає в наявності
- Код: 928219
1 949 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлений м'який розкладний стілець Vango Malibu подарує вам затишок домашнього крісла, хай де ви будете, чи то на риболовлі, чи то в кемпінгу, чи то просто на дачі. Сидіння і спинка вироблені з високоміцного та якісного поліестеру з м'якою підкладкою. Правий підлокітник обладнано ізотермічним підсклянником, який збереже потрібну температуру вашого напою. Продумана жорстка конструкція сталевого каркаса та міцні з'єднувачі з ABS-пластику легко витримують навантаження до 120 кг. У комплекті постачається чохол для транспортування і зберігання.
Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Різновид: крісло.
- Максимальне навантаження, кг: 120.
- Матеріал каркаса: сталь.
- Матеріал конструкції: 600D Polyester — міцний, стійкий до зносу та стирання, стійкий до ультрафіолетового випромінювання матеріал.
- Колір: Granite Grey (темно-сірий).
- Призначення: кемпінг, відпочинок на природі, риболовля, дім, дача.
Габарити й вага:
- Розміри зовнішні, ШхГхВ, см: 76 х 46 х 85.
- Висота сидіння, см: 40.
- Ширина сидіння, см: 56.
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 24 х 24 х 89.
- Вага, кг: 3.
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг.
- Плоскі ніжки стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи заглибленню в землю.
- Пінополіуретанова підкладка в зоні сидіння і спини сприяє максимальному комфорту.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику.
- Ізотермічний підсклянник для склянки чи пляшки.
- М'які підлокітники.
- Міцний чохол для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519180846 |
| Артикул | 928219 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Вага в пакованні, кг | 3,4 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 24 х 24 х 89 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Granite Grey |
| Комплектація | Стілець<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester |
| Розміри | 76 х 46 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 949 ₴


