Телескоп Bresser Junior 40/400 AZ (8840350)
- Немає в наявності
- Код: 927555
1 080 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Тип | Телескоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922058900 |
| Артикул | 927555 |
| Вага | Вага труби, кг: 0,21 Вага триноги з монтуванням, кг: 0,23 кг |
| Вага в упаковці | 0,9 кг |
| Видошукач | Немає |
| Відносний отвір | 1:10 |
| Габарити | Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 60 x 500<br /> Розміри телескопа в зібраному вигляді (довжина х ширина х висота), мм: 500 х 500 x 550<br /> Висота триноги: мм: 330 |
| Габарити упаковки | 60 х 22 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гранична зоряна величина | 10 зоряних величин |
| Збільшення | 20x - 67x |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектація | Труба: метал/пластик <br/> Тринога: алюмінієва <br /> Окуляри: SR6 мм, SR20 мм <br /> Діагональне дзеркало |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення, крат: | 80 |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Посадковий діаметр окуляра | 25,4 мм |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Роздільна здатність | 3,5 секунди |
- Ціна: 1 080 ₴





