Килимок надувний High Peak Texas 6.5 cm Dark Grey (41003)
- Немає в наявності
- Код: 926800
1 176 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690410038 |
| Артикул | 926800 |
| Габарити в складеному вигляді | 28 х 12 х 12 см |
| Габарити упаковки | 30 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Dark Grey |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | 190T Polyester - PVC laminated 0,25 mm |
| Розміри | 183 х 47 х 6,5 см |
| Тип | Надувні |
- Ціна: 1 176 ₴

