Намет High Peak Kiruna 2 Blue/Grey (10305)
- Немає в наявності
- Код: 925396
2 472 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690103053 |
| Артикул | 925396 |
| Габарити | 280 x 140 x 110 см |
| Габарити упаковки | 13 х 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue/Grey |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 2 472 ₴






