Стілець кемпінговий Easy Camp Lugano Pacific Blue (480060)
- Немає в наявності
- Код: 928799
1 380 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388105127 |
| Артикул | 928799 |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 25 x 15 x 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 62 x 54 x 86 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 380 ₴






