Стол Outwell Brim Coffee Table Black (531161)
- Немає в наявності
- Код: 928768
1 440 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388113092 |
| Артикул | 928768 |
| Вага (кг) | 2,3 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 50 x 50 x 10,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал конструкції | Durable and waterproof plastic |
| Розміри | 50 x 50 x 47,5 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 440 ₴
