Стілець кемпінговий Outwell Grand Canyon Black (410068)
- Немає в наявності
- Код: 928858
4 380 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388078988 |
| Артикул | 928858 |
| Вага (кг) | 6,2 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 74 x 11 x 100 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Textilene, 3D mesh with quick-dry foam, 100% polyester |
| Розміри | 74 x 75 x 122/136 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 4 380 ₴





