Спальний мішок Outwell Canella Lux/+4°C Warm Red Left (230358)
- Немає в наявності
- Код: 928833
2 580 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112569 |
| Артикул | 928833 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 22 x 18 х 18 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Warm Red |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +4°C |
| Наповнювач | 700 g Bonded Isofill Premium, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 80 х 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 2 580 ₴






