Ліжко кемпінгове Outwell Posadas Foldaway Bed XL Black (470330)
- Немає в наявності
- Код: 928970
3 390 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388089304 |
| Артикул | 928970 |
| Вага (кг) | 9,6 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 16 x 15 x 106 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 212 x 77 x 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 3 390 ₴



