Намет тримісний Vango Skye 300 Treetops (TERSKYE T15165)
- Немає в наявності
- Код: 926315
5 844 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 5.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519220818 |
| Артикул | 926315 |
| Габарити | 400 х 195 х 135 см |
| Габарити упаковки | 60 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Treetops |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Тримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
- Ціна: 5 844 ₴









