Ліжко кемпінгове Outwell Laguna Hills L Black (470377)
- Немає в наявності
- Код: 929014
3 570 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388104984 |
| Артикул | 929014 |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 19 x 8 x 101 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 202 x 80 x 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 3 570 ₴




