Автохолодильник Outwell Coolbox ECOcool Lite 24L 12V/230V Blue (590182)
- Немає в наявності
- Код: 929017
3 768 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Об`єм | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110756 |
| Артикул | 929017 |
| Вага | 4,6 кг кг |
| Тип | Автохолодильники |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | 12V/230V |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 38 x 24,5 x 42 см |
- Ціна: 3 768 ₴





