Стілець кемпінговий Easy Camp Marina Pacific Blue (480070)
- Немає в наявності
- Код: 929026
240 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388118578 |
| Артикул | 929026 |
| Вага (кг) | 0,67 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 9 x 9 x 55 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 29 x 29 x 44 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 240 ₴

