Стілець кемпінговий Easy Camp Roanne Pacific Blue (480074)
- Немає в наявності
- Код: 929032
1 050 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388118615 |
| Артикул | 929032 |
| Вага (кг) | 3,1 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 19 x 12 x 100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 86 x 65 x 93 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 050 ₴




