Намет Vango Skye 500 Treetops (TERSKYE T15177)
- Немає в наявності
- Код: 926317
8 004 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 9.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519220856 |
| Артикул | 926317 |
| Габарити | 440 х 315 х 185 см |
| Габарити упаковки | 70 х 25 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Treetops |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
- Ціна: 8 004 ₴









