Намет Outwell Nevada 4P Navy Night (111202)
- Немає в наявності
- Код: 929226
23 400 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 21.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109675 |
| Артикул | 929226 |
| Габарити | 470 х 290 х 215 см |
| Габарити упаковки | 73 x 35 x 35 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø11 / Ø12,5 мм |
| Колір | Navy Night |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 23 400 ₴







