Сумка дорожня Highlander Loader 65 Holdall Olive (LR065-OG)
- Немає в наявності
- Код: 925489
2 599 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Highlander Loader 65 Holdall Olive (LR065-OG) призначена для тривалих і складних поїздок, дозволяє транспортувати велику кількість поклажі чотирма способами: за спиною як рюкзак, на одному плечі, в руках за верхні або за бічні ручки. Щільна тканина з поліуретановим покриттям захищає речі від пошкоджень та намокання. Верхні ручки охоплюють сумку по всьому периметру, наплічні лямки ховаються в спеціальне відділення на блискавці, наплічний ремінь регулюється по довжині. Компресійні стропи дозволяють зменшити об'єм упакованої сумки.
Особливості:
- Повноцінні м'які регульовані лямки для перенесення сумки на плечах у вигляді рюкзака ховаються в спеціальне відділення на блискавці.
- Здвоєні ручки, що охоплюють сумку по всьому периметру та з'єднані застібкою на липучці, призначені для перенесення важкої поклажі.
- Бічні вантажні ручки призначені для більшої зручності переміщення сумки.
- Регульований наплічний ремінь з широкою плаваючою центральною вставкою.
- Бічні кишені на блискавці з обох боків.
- Надійні блискавки для довговічності та зручності застібування/розстібування.
- Компресійні стропи допомагають зробити сумку компактнішою після завантаження багажу.
- Вікно ID (контактна інформація про власника багажу).
- Фурнітура Duraflex®.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Duraflex |
| Розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358033262 |
| Артикул | 925489 |
| Габарити | 67 х 32 х 31 см |
| Габарити упаковки | 40 х 30 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Водозахисні |
- Ціна: 2 599 ₴


