Ліхтар кемпінговий Vango Superstar 700 Recharge USB Orange (ACSLANTRN3KTW37)
- Немає в наявності
- Код: 929685
2 190 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ліхтар кемпінговий Vango Superstar 700 Recharge USB Orange (ACSLANTRN3KTW37) освітить ваш обідній стіл і створить затишну атмосферу завдяки 3 теплим світлодіодним режимам яскравості на вибір. Він оснащений літій-іонною акумуляторною батареєю ємністю 5200 мАг та ідеально підходить для сімейного відпочинку в кемпінгу. Ліхтар навіть має USB-вихід для зарядки телефона або планшета, щоб ви могли завжди залишатися на зв’язку. Завдяки ручці дана модель може перетворитися з настільного на підвісний ліхтар за лічені секунди, що також дуже зручно, коли ви рухаєтеся.
Особливості:
- Hanging Hook - завдяки гачку для підвішування ліхтар легко кріпиться та забезпечує універсальність використання.
- IPX4 - клас захисту від водяних бризок.
- Rechargeable Battery - акумуляторна літієва батарея ємністю 5200 мАг з USB виходом для заряджання вашої улюбленої техніки.
- Warm LED Lighting - тепле світлодіодне освітлення яскравістю до 700 люмен.
- 3 Brightness Options - 3 режими яскравості: високий (700 люмен), середній (300 люмен) і низький (50 люмен).
- Carry Handle - ручка для перенесення дозволяє легко носити та вішати ліхтар.
- Charge Time - час зарядки 6 годин за допомоги USB кабелю, який іде в комплекті.
- Runtime - тривалість роботи складає до 7 годин (висока яскравість) / до 18 годин (середня яскравість) / до 100 годин (низька яскравість).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Вага | 390 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519230596 |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Артикул | 929685 |
| Тип | Ліхтарі-лампи |
| Габарити упаковки | 13,5 х 12,5 х 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Захищеність | IPX4 |
| Заявлений час роботи | 7 годин / 18 годин / 100 годин |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність світлового потоку | 700 люменів |
| Призначення | Для намету |
| Режими роботи | 3 режими яскравості: високий (700 люмен), середній (300 люмен) і низький (50 люмен) |
| Розміри | 12 х 12 х 17 см |
| Способи зарядки | Від USB |
| Тип | Ліхтарі |
- Ціна: 2 190 ₴




