Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073)
- Немає в наявності
- Код: 925474
2 340 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) - невеликий кемпінговий стіл, який легко розкладається та складається в чохол. Поєднання сталевої рами та алюмінієвої стільниці забезпечує його міцність та довговічність. Дана модель це відмінний варіант для їди або настільних ігор на відкритому повітрі для чотирьох осіб. Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) додасть комфорту вашому дозвіллю.
Особливості:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Алюмінієва стільниця відрізняється міцністю та довговічністю.
- Компактно складається в чохол для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358040871 |
| Артикул | 925474 |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 61 х 20 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Silver |
| Комплектація | Стіл<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 70 x 70 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 2 340 ₴




