Дошка для прасування Colombo Stella (A122L16W)
- Готово до відправки
- Код: 930513
2 999 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Stella (A122L16W) вразить вас своєю елегантністю та функціональністю. Довговічність та надійність гарантується завдяки майстерному виробництву в Італії та високоякісним матеріалам. Дошка має відносно великі розміри, що дозволяє без зайвих рухів прасувати будь-які речі. Велика підставка під праску обладнана тримачем плічок та легко вміщує парогенератор. Модель регулюється по висоті з автоматичною фіксацією положень. На ніжках дошки розміщено поличку для одягу.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 176 x 44 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 155 x 95 x 44 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 6,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач плічок.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186032102 |
| Артикул | 930513 |
| Вага в упаковці | 6,6 кг |
| Висота | Від 71 до 95 см мм |
| Габарити упаковки | 179 х 49 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора<br /> Регулювання по висоті <br /> Полиця для білизни<br /> Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 155 x 95 x 44 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 176 x 44 x 6,5 см |
- Ціна: 2 999 ₴




