Сумка для інструментів Highlander Heavy Weight Tool Bag 46 cm Olive (TB001)
- Немає в наявності
- Код: 924276
549 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструментів Highlander Heavy Weight Tool Bag 46 cm Olive (TB001) виготовлена з водостійкої та довговічної бавовняної тканини, має класичний, але функціональний дизайн. Завдяки міцній тканині та великому основному відділенню у вас буде достатньо місця для найнеобхідніших речей.
Особливості:
- Велике основне відділення на блискавці.
- Подвійні ручки, що охоплюють сумку по всьому периметру для більшої надійності.
- Петлі для кріплення плечового ременя (ремінь у комплект не входить).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358410087 |
| Артикул | 924276 |
| Габарити | 46 x 16 х 18 см |
| Габарити упаковки | 20 х 14 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Особливості | Водозахисні |
- Ціна: 549 ₴



