Сумка дорожня на колесах Gewo Trolley XL Rocket blue/red (101276530)
- Немає в наявності
- Код: 931307
8 699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У серії продуктів «Rocket» GEWO поєднує в собі практичні сумки дорожні на колесах та рюкзаки з модним дизайном і привертає увагу. Незалежно від того, збираєтеся ви на матч, турнір чи подорожуєте, сумка дорожня GEWO Trolley XL Rocket запропонує вам достатньо місця для обладнання, персональних речей і її зручно переміщати на колесах.
Об'єм: 126 л
Розмір: 39 х 81 х 40 см
Вага: 5 кг
Матеріал: 600D Polyester
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4251454821079 |
| Артикул | 931307 |
| Габарити | 39 х 81 х 40 см |
| Габарити упаковки | 83 х 42 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Змійка |
| Колір | Blue/Red |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | На 2 колесах |
- Ціна: 8 699 ₴


