Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001)
- Готово до відправки
- Код: 931954
249 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001) - це м'яка повсть розміром 140 x 45 см. Підкладка потрібна, щоб зробити більш м'якою поверхню дошки для прасування і це допоможе зробити процес прасування більш комфортним. Виготовлена з натурального матеріалу, рівномірно розподіляє тепло, зменшує тиск на тканину та сприяє більш легкому ковзанню праски. Підходить для всіх стандартних прасувальних дощок. Легко підрізається до потрібного розміру. Чудове рішення для покращення ефективності прасування та захисту поверхні дошки.
Особливості:
- Розміри 140 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури.
- Забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Щільність матеріалу 600г/м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186054302 |
| Артикул | 931954 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Колір | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Ціна: 249 ₴



