Гриль вугільний Easy Camp Adventure Grill Orange (680194)
- Немає в наявності
- Код: 928359
1 392 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388085931 |
| Артикул | 928359 |
| Габарити упаковки | 27 x 36 х 36 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Orange |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Діаметр чаші: 36 см Матеріал кришки та котла: сталь |
| Розміри | 35 x 36 х 36 см |
| Тип палива | На вугіллі |
- Ціна: 1 392 ₴

