Гриль вугільний Outwell Cazal Fire Pit Black (650291)
- Немає в наявності
- Код: 928882
2 352 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388049087 |
| Артикул | 928882 |
| Габарити упаковки | 44,5 x 44,5 x 18 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | З кришкою |
| Розміри | 44,5 x 44,5 х 38 см |
| Тип палива | На твердому паливі |
- Ціна: 2 352 ₴

