Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG)
-10%
- Готово до відправки
- Код: 929726
4 099 ₴
3 699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG) ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 5000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Водонепроникна двостороння блискавка.
- Сітчастий водонепроникний захист обличчя від комах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358020750 |
| Артикул | 929726 |
| Вага | 950 г кг |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 x 12 x 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 230 см |
| Зовнішній матеріал | AB-Tex Trimax Polyester Pongee Ripstop |
| Колір | Olive |
| Комплект постачання | Бівак<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Одномісні |
| Особливості | З капюшоном |
| Розміри | 250 x 90 x 50 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Бівачний мішок |
- Ціна: 3 699 ₴










