Кріплення Vortex Precision QR Cantilever 30mm 2" offset (CM-404)
- Готово до відправки
- Код: 930349
22 999 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930349 |
| База кріплення | Picatinny |
| Вага | 252 г кг |
| Вага в упаковці | 0,32 кг |
| Висота | Високе мм |
| Висота від планки до центру | 37,85 мм |
| Габарити | 150,8 х 83,8 х 58,4 мм |
| Габарити упаковки | 22 x 15 x 7 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина планки | 101,6 мм |
| Колір | Black |
| Комплектація | Ключ шестигранний <br /> Фіксатор різьби в тюбику |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Моноблоки |
| Фіксація на зброї | Швидкознімні |
- Ціна: 22 999 ₴







